Tłumaczenia pisemne

Wykonuję tłumaczenia tekstów z i na język hiszpański oraz angielski, m.in. listów, maili, CV i ofert turystycznych. Każdy tekst wyceniany jest indywidualnie. Podstawowe stawki za stronę rozliczeniową 1800 znaków ze spacjami) to:

  • język hiszpański (PL-ES, ES-PL): 45 zł + 23% VAT
  • język angielski (PL-EN, EN-PL): 40 zł + 23% VAT

Nie wykonuję tłumaczeń przysięgłych.

Proszę o przesłanie tekstu mailem w celu otrzymania wyceny.

Lekcje online – hiszpański i angielski

Udzielam lekcji online języka hiszpańskiego (wszystkie poziomy zaawansowania) i angielskiego (do poziomu C1). Zajęcia są dostosowywane do potrzeb ucznia – mogą mieć charakter konwersacji, korepetycji lub kursu. Uczę zarówno dzieci i nastolatków, jak i osoby dorosłe. W przystępny sposób tłumaczę gramatykę, pomagam zdobyć pewność siebie w mówieniu, przygotowuję do egzaminów i konkursów.

Cena za lekcję 60 min dla jednego ucznia to 70 zł. W przypadku większej ilości uczestników, cena ustalana indywidualnie. W celu ustalenie terminu zajęć, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Aby korzystać z usług oferowanych przez AVANZARA Agata Zep, należy zaakceptować poniższą Politykę Prywatności, przesyłając pocztą elektroniczną informację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Avanzara Agata Zep, zgodnie z Polityką Prywatności firmy.”

Bardzo proszę o podpisanie się  w mailu pełnym imieniem i nazwiskiem.